Зеленський розповів, що аферисти використовують його ім’я

0
548

Новообраний президент Володимир Зеленський розповів, що аферисти використовують його ім’я для тиску на бізнес і органи влади.

Про це він заявив у відеозверненні, яке виклав на своїй сторінці в Facebook.

“Я зараз хочу вам розповісти про таку нову секту під назвою “Ми – люди Зеленського. Ми від нього прийшли до вас””, – сказав Зеленський.

“Зараз є такі аферисти. Ходять до мерів, до облрад, до суддів, прокурорів, до представників бізнесу малого, середнього чи великого. Кажуть: “Ми тут все тепер вирішуюємо. Все тепер буде, як ми скажемо. Нам мандат дав Зеленський””, – процитував аферистів лідер виборчих перегонів.

“Дивіться: таких аферистів дуже багато. Я нікого ні на що не уповноважував і в майбутньому не збираюся. Тому якщо до вас звернуться такі люди – будь ласка, будь ласка, покажіть їм це відео. А краще – зніміть їх на камеру. А ще краще – зверніться до правоохоронних органів. Ми можемо перемогти цю гидоту тільки разом”, – підсумував Зеленський.

Також речник штабу Зеленського Дмитро Разумков в ефірі телеканалу 112 Україна розповів, що переможець президентських виборів Володимир Зеленський та його партія “Слуга народа” не мають відношення до ініціатив на їх підтримку у Верховній Раді. Йдеться про створення нового міжфракційного об’єднання на чолі з соратником Ляшка Сергієм Рибалкою.

Він вважає, що це “піар на Зеленському”, і назвав його “лише верхівкою айсберга”.

У середу народний депутат від Радикальної партії Ляшка Сергій Рибалка став главою нового міжфракційного об’єднання в парламенті “Незалежність і розвиток”. Про створення об’єднання повідомив на засіданні Верховної Ради спікер Андрій Парубій.

“Якщо новий президент не має досвіду і чіткої програми – ми йому допоможемо”, – заявив Рибалка. Він додав, що перемога кандидата в президенти Володимира Зеленського означає, що громадяни країни хочуть змін.

“Нехай собі допоможе, якщо зможе”, – прокоментували в штабі Зе, натякнувши, очевидно, на причетність Рибалки до ведення бізнесу на окупованих територіях і наявність проти нього кримінальної справи НАБУ за фактом державної зради.

NEWSZAXID.INFO telegram