Зеленський пропонує референдум перед вступом в ЄС і НАТО заради незворотності рішення

0
543
Зеленський пропонує референдум перед вступом в ЄС і НАТО заради незворотності рішення - фото

Володимир Зеленський

Кандидат в президенти України Володимир Зеленськийпропонує провести референдум перед вирішенням питання про вступ України в НАТО і ЄС.

Про це заявив політконсультант і радник штабу Зеленського Дмитро Разумков.

“Позиція щодо євроінтеграції відображена в програмі і виступах Володимира Зеленського. Ми рухаємося в Європу. Це вибір, який зробило українське суспільство. Єдине, до чого намагаються причепитися наші опоненти, це референдум”, – цитує Разумкова агентство Інтерфакс-Україна.

 
 

За словами Разумкова, референдуми перед вступом в НАТО і ЄС необхідні для того, щоб при зміні влади ніхто не міг “відкотити назад”, розповівши, що “це була ідея президента, бачення парламенту, ідея прем’єр-міністра, якогось окремого міністра або всього Кабінету міністрів”.

“Це буде рішення українського народу, яке буде оскаржити дуже-дуже важко”, – вважає радник.

7 лютого Верховна Рада затвердила ініційовані президентом Петром Порошенком зміни до Конституції щодо закріплення курсу України на членство в Євросоюзі та НАТО.

За відповідне рішення проголосували 334 народних депутата.

31 березня в Україні пройшов перший тур виборів президента. Українці обирали нового главу держави серед 39 кандидатів.

Центральна виборча комісія опрацювала більше 80% протоколів з результатами голосування на виборах президента України. 

Шоумен Володимир Зеленський отримує 30,41% голосів виборців; чинний глава держави Петро Порошенко – 16,03%; лідер партії ВО Батьківщина Юлія Тимошенко – 13,24%;

Голова Центральної виборчої комісії Тетяна Сліпачук заявила, що під час виборів президента України буде проведено другий тур.

NEWSZAXID.INFO telegram