Зеленський: Будь у мене 100 беркутівців, я поміняв би їх на одного розвідника

0
508

Президент Володимир Зеленський в аеропорту “Бориспіль” під час зустрічі звільнених з ОРДЛО українців вперше прокоментував обмін екс-бійців “Беркута”, доцільність якого останній тиждень обговорювало суспільство. Зеленський заявив, що це була вимога іншої сторони, і він не сумнівався в правильності цього рішення.

“Беркутівці – це умова “всіх на всіх”. Це складне політичне рішення. Я вважаю, що наші бійці, військові, журналісти – герої. Це пріоритет. Я з повагою ставлюся до рідних загиблих на Майдані… На жаль, ми не можемо повернути тих, кого вже немає в живих, але ми могли повернути живих. Я впевнений, що це пріоритет”, – заявив Зеленський.

За його словами, “беркутівці” могли б отримати за “5-6 років”, а в результаті Україна змогла повернути десятки людей додому.

“П’ять років не було вироків, двоє беркутівців були під домашнім арештом, були не худі, не побиті, як наші. А нормально жили ці п’ять років. Чому не було вироків ці п’ять років, ми розберемося. Це ніяк не вплине на справи Майдану… Справа Майдану ми закінчимо, я обіцяю. А троє були в СІЗО і троє без вироку суду. І якщо б ми і не віддали, ми б не отримали хлопців, які визволяли Дебальцеве. Якщо б ми їх залишили, вони отримали б 5-6 років, але ми повертаємо живих людей”, – сказав Зеленський.

  1. Зеленський також заявив, що якби він ще 100 беркутівців, він поміняв би їх на одного розвідника.
NEWSZAXID.INFO telegram