За день до зустрічі Меркель втратила матір. У звичайній ситуації візит скасували б, – Порошенко

0
388

Президент України Петро Порошенко подякував канцлеру Німеччини Ангелі Меркель за увагу до України, попри особисту втрату.

14 квітня президент України Петро Порошенко в інтерв’ю телеканалу “Україна” назвав безпрецедентними зустрічі в один день на державному рівні з канцлером Німеччини Ангелою Меркель у Берліні і президентом Франції Еммануелем Макроном у Парижі, передає Цензор.НЕТ.

“Особливо це було зворушливо в Німеччині. Ми про це не говоримо, але мусимо це розуміти, що прямо за день до того канцлер Німеччини Ангела Меркель втратила маму. У звичайній ситуації візит було б скасовано. І я надзвичайно вдячний федеральному канцлеру, що було проявлено таку увагу до України. Тому що це увага не тільки до президента України Петра Порошенка, це увага до нашої країни, нашого народу”, – зазначив він.

За словами Порошенка, основною темою для розмови з Меркель і Макроном був мир на Донбасі.

“Ми маємо інструменти, які дозволяють забезпечити стійке припинення вогню вже з 18 квітня і імплементувати пакет Мінських домовленостей”, – заявив президент.

Також, за його словами, на зустрічах обговорювалося економічне співробітництво, підтримка України на міжнародній арені та продовження санкцій щодо РФ, якщо президент РФ Володимир Путін не продемонструє прогресу в імплементації Мінських угоди

NEWSZAXID.INFO telegram