ВИКОНКОМ ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКРАДИ ПОГОДИВ БУДІВНИЦТВО 6-ПОВЕРХОВОГО ГОТЕЛЮ НА ЧОРНОВОЛА

0
260

У новому готелі передбачають 170 номерів.
Візуалізація з ДПТ
ВІЗУАЛІЗАЦІЯ З ДПТ

Виконком Львівської міської ради сьогодні, 12 липня, погодив детальний план території, обмеженої вулицями Люльки, Куліша, Медовою та проспектом Чорновола, який передбачає будівництво 6-поверхового готелю.

Читайте також: Територію колишнього Алмазінструменту у Львові планують забудувати житлом та офісами

Площа детального плану охоплює територію 0,6 га, що розташована у історичному ареалі міста. Безпосередньо між вулицею Куліша та проспектом Чорновола пропонують збудувати 5-поверховий готель, який складатимуть три будівлі та будуватимуть у кілька черг. У новому готелі передбачають 170 номерів.

Наразі земельна ділянка перебуває у приватній власності, а сама територія – занедбана. Заїзд до готелю передбачили з вулиці Куліша, під усією територією готелю облатують підземний паркінг на 50 місць.

Житло у межах детального плану будувати не планують, однак проектом передбачають змінити транспортну мережу та створити зелені пішохідні зони.

Читайте також: Два нові готелі та підземний маршрут для туристів. Як планують упорядкувати центр Львова

Тепер детальний план мають затвердити на одному з наступних пленарних засідань ЛМР, після чого забудовник зможе отримати містобудівні умови та обмеження на будівництво.

NEWSZAXID.INFO telegram