Виграші в лотерею: миттєві гроші чи довічне банкрутство?

0
804

Факти ICTV розкажуть про найцікавіші випадки виграшів у лотерею та про те, як склалися долі переможців.

Виграші в лотерею: миттєві гроші чи довічне банкрутство?

Не секрет, що всіх приваблюють легкі гроші: мінімальний вклад, частка везіння і все – виграш гарантовано. Деяким людям щастить з першого разу, інші ж роками випробовують долю в надії зірвати джек-пот. Шалений виграш у лотерею може кардинально змінити життя, покрити всі борги, забезпечити впевненість у завтрашньому дні.

Проте сумна статистика показує зовсім інше. Швидкі гроші зникають так само миттєво, як і з’являються. Ми підготували для вас найцікавіші історії про долі людей, які одного дня стали жертвами лотерей.

Стюарт Донеллі – зразковий син

До виграшу в лотерею Стюарта можна було назвати зразковим хлопцем. У свої 17 років він старанно навчався у коледжі на фармацевта та навіть встигав підробляти в аптеці, отримуючи за це £60 на тиждень. Сума виграшу склала £1,9 млн. Стюарт подарував батькам по квартирі, придбав віп-квитки на футбольний матч улюбленої команди і шикарну віллу в Тайланді.

Він жертвував гроші на благодійність, допомагав родичам, подорожував з друзями. Та потім юнак кинув навчання, а після смерті батька повністю відгородився від зовнішнього світу. Згодом у невеличкому інтерв’ю він зізнався журналістам, що йому було дуже важко впоратися з увагою, яка несподівано на нього звалилася.

Стюарт почувався нещасним, безпорадним, відгородженим від світу, і таким, на думку хлопця, зробили його гроші. У віці 28 років у нього залишився ще £1 млн, і він склав заповіт, куди вписав близьких родичів. Невдовзі він помер через зловживання алкоголем.

– Мені важко було впоратися з увагою, яка раптом на мене навалилася. Це стало великим навантаженням для мене та моєї сім’ї, – розповідав хлопець.

Майкл Керролл – доля сміттяра

19-річний працівник служби вивезення сміття отримав подарунок долі у розмірі £9,7 млн у національній лотереї UK National Lottery. Після цього життя хлопця перетворилося на справжній американський блокбастер з купою грошей, пригодами з поліцією та повіями. Майкл розважався, як міг: майже щодня в його будинку проходили шалені вечірки з алкоголем та наркотиками.

NEWSZAXID.INFO telegram