Володимир_Доманський – кандидат в народні депутати по 116-му виборчому округу.

0
161

 З 2015-го року займаю посаду селищного голови Брюховичів.

🇺🇦ЧОМУ САМЕ ЗАРАЗ ВИРІШИВ БАЛОТУВАТИСЯ?
Тому що є команда людей у нас в Брюховичах, які вирішили, що від цієї команди має бути кандидат до парламенту. Випала мені така честь, обрали мою кандидатуру.

🇺🇦ЧОМУ БАЛОТУЮСЯ НЕ ВІД ПАРТІЇ, А ВІД ПРЕДСТАВНИКІВ АКТИВНОЇ ГРОМАДИ (громадських організацій)?
Бо ті політичні партії, які ми маємо, є бізнес-проектами певних олігархів чи бізнес-кіл, ці вождистського типу партії, олігархічні клани, вони, по суті, по духу тих сподівань, які мають люди, не виправдовують себе. В свою чергу, громадські організації мають високий рівень довіри населення, вони, на сьогоднішній день, більше готові, на мою думку, формувати громадянське суспільство.

🇺🇦З КИМ БУДУ ПРАЦЮВАТИ У ПАРЛАМЕНТІ?
Я надіюся, що буде багато депутатів патріотично і професійно налаштованих, які зможуть сформувати фракцію у Верховній Раді України і об’єднатися навколо цінностей, які сповідую і я.

🇺🇦ЩО ВВАЖАЮ СВОЇМ НАЙБІЛЬШИМ УСПІХОМ НА ПОСАДІ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ БРЮХОВИЧІВ?
Те, що зумів організувати навколо себе потужну, сильну і професійну команду молодих (і не тільки молодих) людей, які працюють у Брюховичах.
Одне з надзвичайно важливих досягнень – це будівництво брюховицької школи. Нова брюховицька школа, маємо надію, у 2020-му році буде здана в експлуатацію, відкриється і туди підуть вчитися наші діти. Це така #брюховицька_мрія. З 80-х років брюхівчани хотіли нову школу.

Але досягнення № 1- це об’єднання однодумців навколо того, що в Брюховичах ми змогли провести хороші реформи і зміни дійсно видно.

📌ПРО ДОРОГИ:
Хто приїжджає в Брюховичі і бачить, які дороги, і порівняти їх 4 роки тому, – це небо і земля. Ми відмовилися практично від ямкового ремонту доріг. Чому? Бо коли робили ямковий ремонт влітку або восени, то весною наступного року з’являються знову ті самі ями. Це є тимчасове латання доріг. Ми ж почали робити капітальні ремонти: зрізається повністю верхній шар дороги і кладеться новий асфальт. 70% центральних, наголошую – центральних, доріг в Брюховичах, які вважаються магістральними, є відремонтовані капітально. Краще взагалі будувати нові дороги – прокладати нові каналізацію, водогони, хоч це і дуже великі кошти, але в Держбюджеті на наступний рік вони закладені.


🇺🇦ОСНОВНЕ З ВИБОРЧОЇ ПРОГРАМИ:


1. ОБОРОНОЗДАТНІСТЬ: Виділення додаткових коштів на рівні не нижчому від 5 % ВВП на модернізацію української армії, бо поважають лише сильних!
2. ПРОТИДІЯ КОРУПЦІЇ через створення реального механізму відкликання депутатів усіх рівнів, якщо з такою ініціативою виступило дві третини мешканців відповідної території.
3. ПОДОЛАННЯ БЕЗРОБІТТЯ через максимальне сприяння малому і середньому бізнесу, коли держава створює умови, а громадянин працює на себе і створює робочі місця.
4. СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ І ПОКРАЩЕННЯ УМОВ ЖИТТЯ через впровадження страхової медицини і програм оздоровлення населення
5. РОЗВИТОК МІСЦЕВИХ ГРОМАД І ПОКРАЩЕННЯ ПЕРСПЕКТИВ Львова через прискорення ухвалення закону України про агломерації – тобто, надання більших повноважень окремим громадам, а не не навпаки – приєднання цих громад до великих міст. Це дозволить вигідно взаємодіяти великим містам з навколишніми громадами.

☑️Щодо звернень до #виборчий_штаб_Доманського та до мене, як кандидата, організація зустрічей з мешканцями 116-округу та представниками юридичних осіб – 0939268827 Галина.
☑️Щодо співпраці, інтерв’ю, контакти для ЗМІ – 0671590591 Віра, e-mail: vdomanskyy411@gmail.com

NEWSZAXID.INFO telegram