Вантажний Запорожець з двигуном навпаки (відео)

0
623

Запорожец ЗАЗ-968М, виявляється, може бути з бортовою платформою. Звичайно, серійно такі машини не випускалися заводом. Тому таке чудо вирішив зробити своїми руками пенсіонер з села Стольне, Менського району Чернігівської області.

Споруда унікального вантажівки почалася ще в 2007 році і тривала майже 10 років. За цей час на неї пішло, за словами винахідника, понад 5000.

Український Кулібін Олександр Городиський у свого дітища.

Від Запорожця машина отримала двомісну кабіну і доопрацьований передній міст. Задній міст взяли від вантажного «Москвича» – швидше за все «пиріжка» ІЖ-2715. Двигун робочим об’ємом 1,3 л і коробку передач запозичили у «Жигулів». Найцікавіше, що вантажний Запорожець отримав переднє розташування мотора, так як ззаду встановлена ​​дерев’яна бортова платформа.

У цього ЗАЗ-968М – переднє розташування двигуна!


ТЮНІНГ
Супер-позашляховик – коли ЗАЗ схрестили з ЛуАЗ
01 БЕР, 00:01 10218
За словами Олександра Городиського, з реєстрацією автомобіля виникли великі проблеми, тому вже два рази довелося платити штраф – в 200 і 400 грн. Для оформлення всіх документів потрібно їхати в Одесу. А так автомобілем господар задоволений. Незвичайний Запорожець відмінно себе зарекомендував як за вантажопідйомністю, так і по прохідності.

NEWSZAXID.INFO telegram