У Зеленського обіцяють відповідати на зовнішню агресію “нестандартними шляхами”

0
441
У Зеленського обіцяють відповідати на зовнішню агресію "нестандартними шляхами" - today.ua
 

Радник Володимира Зеленського в оборонній сфері, екс-співробітник українського Міноборони Іван Апаршин вважає, що Україна обов’язково повинна вступити до НАТО, а поки вона цього не зробить, Київ готовий “нестандартними шляхами” відповідати на напади ззовні. Про це він розповів в коментарі українському виданню.

На думку Апаршина, в сфері української безпеки і оборони на сьогоднішній день потрібен прорив, і навіть якщо зараз закласти ресурс в сотні мільярдів доларів, за рік-два це питання не вирішується. У такій ситуації він вважає, що потрібно шукати альтернативні шляхи вирішення проблеми.

“Відпустіть мене, я хочу в НАТО, тому що там демократія, тому що там свобода, тому що там колективний захист, яку я не потягну сам. Але до того моменту, поки я туди не вступлю, якщо, не дай Бог, у вашій дурній голові дозріє якийсь план, я знайду можливість вам відповісти, і я це зроблю нестандартними шляхами. У мене є варіанти. Я більше грошей вкладу в сили спеціальних операцій. Я вам завдам удар там, де ви його не очікуєте. Краще не чіпайте мене сьогодні, я вже вирішив, я буду вступати до НАТО, я буду підвищувати рівень боєздатності країни, я буду тримати війська в постійній готовності. У нас немає іншого виходу – нам необхідно прийняти рішення про колективну безпеку. У нас іншого шляху на сьогоднішній день немає”, – сказав Апаршин, звертаючись до потенційних ворогів України.

Нагадаємо, раніше президент РФ Володимир Путін заявив, що слова Зеленського про видачу українських паспортів всім бажаючим росіянам нібито говорять про те, що “Україна і Росія зможуть домовитися”, оскільки між двома країнами, на думку глави країни-агресора, “багато спільного”.

NEWSZAXID.INFO telegram