У Тернополі митного брокера впіймали на отриманні хабаря за сприяння у розмитненні.

0
187

Брокер “працював” за співучасті із службовими особами Тернопільськоі митниці ДФС.

Про це інформує портал “Реально”.

У середу, 20 лютого, під час отримання неправомірної вигоди працівники Управління захисту економіки в Тернопільській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України, слідчі обласного управління поліції за процесуального керівництва прокуратури Тернопільської області затримали митного брокера, – повідомляється на сайті.

За сприяння у розмитненні транспортного засобу (під час дії пільгового періоду розмитнення автомобілів за заниженою податковою ставкою) та подальшого позитивного погодження технічного обстеження автомобіля митними органами та не проведення додаткових дорахувань при їх митному оформленні посадовець, за співучасті із службовими особами Тернопільськоі митниці ДФС, вимагав та отримав неправомірну вигоду в сумі 300 доларів США.


В офісі підозрюваного було виявлено та вилучено 300 доларів США, а також ще понад 11,5 тисяч доларів США, 700 євро та понад 28 тисяч гривень.
Посадовець затриманий у порядку ст. 208 КПК України. Кримінальне провадження відкрито за ч. 3 ст. 369-2 КК України (“Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням такої вигоди”).
На даний час вирішується питання про обрання запобіжного заходу.

Фото: Реально

NEWSZAXID.INFO telegram