У “Шегинях” громадяни двічі спробували підкупити прикордонників

0
512

Офіцерами внутрішньої та власної безпеки Держприкордонслужби задокументовано дві спроби надання неправомірної вигоди прикордонникам Мостиського загону. Обидва випадки були зафіксовані в пункті пропуску “Шегині”. Про це інформує прес-служба ДПСУ.

Один з хабародавців намагався за гроші “домовитись” про сприяння у безперешкодному пропуску на виїзд з України до Республіки Польща. Такі дії чоловік вчинив оскільки під час прикордонного контролю на нього спрацювала база даних. Охоронці кордону встановили, що наш співвітчизник є боржником і відносно нього діяла заборона виїзду за межі держави. Аби все ж таки перетнути кордон чоловік запропонував 500 польських злотих.

Ще один громадянин України запропонував інспектору прикордонної служби 100 євро. За неправомірну вигоду він хотів отримати сприяння в пропуску через кордон двох неповнолітніх дітей, на яких у матері не було нотаріально завіреної згоди від батька.

В обох випадках прикордонники від неправомірної вигоди відмовились, а співробітниками внутрішньої та власної безпеки по Мостиському прикордонному загону направлені відповідні повідомлення до підрозділів поліції у Львівській області.

Наразі слідчими оперативними групами проводяться невідкладні слідчі дії.

 

NEWSZAXID.INFO telegram