У НАЗК повідомили, скільки витратили Порошенко і Зеленський на передвиборчу агітацію

0
471

Перед другим туром П.Порошенко витратив майже 97 млн грн, В.Зеленський — 50 млн грн.

Перед другим туром П.Порошенко витратив майже 97 млн грн, В.Зеленський — 50 млн грн.

Нацагентство з питань запобігання корупції (Національне агентство з питань запобігання корупції) затвердило аналіз проміжних фінансових звітів про надходження та використання коштів виборчих фондів кандидатів Петра Порошенка та Володимира Зеленського, інформує Ukr.Media.

Період звіту — з 7 по 13 квітня. В аналізі звіту зазначається, що протягом звітного періоду виборчий фонд Порошенка був сформований за рахунок власних коштів кандидата (99 900 000 гривень). Для фінансування агітаційних заходів чи матеріалів було використано майже 97 млн гривень, кошти фонду використовуються на цілі, передбачені законом.

В аналізі звіту Зеленського зазначається, що протягом звітного періоду його виборчий фонд сформований виключно за рахунок коштів партії (44 597 440 гривень). Для фінансування агітаційних заходів чи матеріалів використовували 50 431 186 гривень. Вказується, що були використані кошти, що надійшли з накопичувального рахунку на поточний, залишки коштів на поточному рахунку станом на початок звітного періоду та сума повернення засобів виконавцем по укладеному в попередньому звітному періоді договорі. Кошти використали на цілі, передбачені законом.

Звіти перевіряли на відповідність порядку надання та повноту заповнення, відповідність звітних даних інформації, отриманої від банків, на дотримання обмежень у здійсненні внесків, у тому числі про наявність податкового боргу у суб’єкта, який здійснює внесок.

За результатами аналізу порушення відповідності наданих фінансових звітів інформації, отриманої від банків, не встановлені.

NEWSZAXID.INFO telegram