У Львові звільнять працівницю, яка відмовляється говорити українською

0
380

​Працівницю “Укрпошти”, яка відмовилась обслужити львів’янку українською, звільнять   Про це повідомляє сайт 032.Ua

15 червня у Львові, у відділенні “Укрпошти” на вулиці Бандери, 24 працівниця вдруге відмовилась обслуговувати клієнтку українською мовою. Про це повідомило видання “Вголос“. 

Потерпіла Діана Іванків була обурена тим, що її вкотре обслуговували недержавною мовою та попросила працівницю розмовляти українською, на що почула “нікагда такова нє будєт”.

Жінка звернулась до керівництва відділення з вимогою дотримуватись законодавства і обслуговувати клієнтів українською, на що та ж поштарка заявила “что поздно уже”. Львів’янка переконана, що це вже не перший аналогічний інцидент із конкретною працівницею “Укрпошти”, але максимальне покарання, яке вона за це отримувала – позбавлення премій.

Наступного дня, 6 червня, в “Укрпошту” завітали активісти, які вирішили з’ясувати ситуацію зі співробітницею, яка нібито називала себе громадянкою “Новоросії”.

Активісти звернулися до жінки з вимогою, аби вона спілкувалася з усіма клієнтами українською мовою, і в результаті тривалої розмови таки почули ствердну відповідь.

Окрім того,  громадський діяч Михайло Галущак також повідомив, що обласне керівництво “Укрпошти” вирішило звільнити норовливу працівницю.

NEWSZAXID.INFO telegram