У Львові відремонтовано 90 887 м2 дорожнього покриття: роботи тривають

0
707

У Львові триває поточний у капітальний ремонт доріг. Однак ремонт дорожнього покриття у місті розпочався ще в березні. За інформацією департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, у період з 1 березня до 24 травня у Львові було відремонтовано 90 887 м2 дорожнього покриття. Відремонтувати найбільшу площу доріг вдалося у Залізничному, Шевченківському і Личаківському районах. Роботи проводили ШРП на замовлення районних адміністрацій. Зараз проводиться ремонт великими картами.
За інформацією управління інженерного господарства, у період з 1 березня до 24 травня, у Львові було відремонтовано 90 887 м2 дорожнього покриття. Зокрема, у Галицькому районі відремонтовано 3303 м2, у Франківському районі — 11 064,8 м2, у Залізничному районі — 26 079 м2, у Шевченківському районі — 24 959 м2, у Личаківському районі — 14 905 м2, у Сихівському районі — 10 577 м2. Роботи проводили ШРП на замовлення районних адміністрацій. Роботи тривають.

«У нас є декілька типів ремонту доріг. Перший — ремонт гостро-аварійних ям, який ми проводимо у весняний період. Як тільки сходить сніг, ми проводимо ремонт гостро аварійних ям — вирізаємо пошкоджене покриття невеликими картами і ремонтуємо ями. Окрім того, в нас є чеська машина Silkot Blue, яка дає можливість якісно асфальтувати ями навіть при температурі -15 градусів. Найголовніше те, що вона не залишає швів, а це дуже важливо. Тому що, коли є шви, через них просочується вода, сніг, лід і руйнує асфальтне покриття.

Другий тип ремонтів — коли температура +10 градусів і більше, ми приступаємо до ремонту доріг великими картами. Цього року ми вперше розпочали ремонт доріг саме дуже великими картами. Інколи це є 300−400 метрів. Тобто ми асфальтуємо практично 1/3 дороги. Що це нам дає? Якщо раніше ми асфальтували невеликими картами, то з одного боку ми заасфальтували дорогу, менше коштів витратили, але наступного року в іншому місці на тій самій дорозі також з`являються ями. І люди не розуміють, чому нещодавно ремонтували дорогу, а через рік вже знову ями. Тому зараз ми змінили стратегію і ремонтуємо дороги великими картами. Районним адміністраціям міська рада виділяє вже третій транш на поточний ремонт доріг.

Зараз ці роботи продовжуємо. Далі ремонтуємо дороги великим картами і паралельно проводимо капітальний ремонт доріг. Ми ремонтуємо дороги з заміною інженерних мереж, тротуарного покриття, облаштовуємо громадські простори. Триває ремонт пл. Двірцева, вул. Замарстинівська, вул. Збиральна. І ще багато інших вулиць хочемо цього року розпочати капітально ремонтувати”, — розповіла Ірина Маруняк, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

NEWSZAXID.INFO telegram