У Львові відбулась силова атака на міськраду

0
382

У Львові є влада? — запитують городяни

У четвер група молодиків, виламавши двері, ввірвалася в приміщення Львівської міської ради.

Із понеділка під ратушею встановили намети і вимагають відставки міського голови Андрія Садового представники громадських організацій «Розвиток громади», «Українська спілка учасників АТО», «Національний корпус», «Рабів до раю не пускають», ВПВ «Патріот». Вони звинувачують міського голову у бездіяльності, махінаціях під час тендерів та у виділенні квартир чиновникам.

Водночас депутати від БПП і «Свободи» зареєстрували ухвали про відставку Андрія Садового.

Це вже давним-давно напрацьований сценарій, коли для тиску на владу використовують громадські організації, які спеціалізуються на силових методах боротьби.

Ще вчора декого з тих, хто увірвався у міську раду, бачили на сесії Львівської обласної ради, де вони охороняли трибуну під час звіту голови обласної ради.

Ймовірно, наступного дня «революціонери» отримали інше замовлення — атакувати Андрія Садового.

Дивно, що на ці неподобства одразу не реагують правоохоронні органи. Ще кілька днів тому ці ж «активісти» на засіданні виконкому облили невідомою речовиною двох чиновників міськради.

Що ж відбувається у Львові? Схоже, впливові депутати за підтримки так званих громадських організацій намагаються змістити Андрія Садового з посади міського голови.

До протестувальників вийшли керуюча справами виконкому Марта Литвинюк, директорка юридичного департаменту Гелена Пайонкевич та директор департаменту «Адміністрація міського голови» Євген Бойко, але діалог не вдався. У «революціонерів» було інше завдання — зчинити бучу. Ці всі баталії викликають у пересічних громадян подив і запитання: «Чи є у Львові влада?»

NEWSZAXID.INFO telegram