У львівському відділу поліції раніше судимий погрожував самогубством

0
122

У Львові раніше судимий вчинив провокацію під час проведення першочергових слідчих дій. Як попередньо встановили поліцейські, чоловік може бути причетним до пограбування перехожого на проспекті Червоної Калини. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Сьогодні, 11 квітня, близько 17.30 у Сихівському відділі поліції під час проведення першочергових слідчих заходів 28-річний мешканець Тернопільської області, який може бути причетним до скоєння пограбування, вскочив на підвіконня та вимагав спілкування з представниками засобів масової інформації.

На місце події прибув очільник поліції Львівщини Валерій Середа, його заступники, а також працівники прокуратури. Правоохоронці переконали чоловіка зійти з підвіконня та продовжили бесіду з ним у кабінеті.

“Раніше він вже притягувався до кримінальної відповідальності за крадіжки та пограбування. Як було встановлено оперативниками, він може бути причетним до пограбування, яке відбулось цієї ночі. Його запросили у відділ поліції для надання свідчень та пояснень. Під час розмови з працівником поліції він вскочив на підвіконня і вимагав, щоб до нього прибули журналісти. Існує ряд прямих доказів, котрі свідчать про те, що він таки причетний до скоєння цього злочину. Ймовірно, він вирішив у такий спосіб уникнути відповідальності”, – прокоментував ситуацію Валерій Середа.

Пограбування, до скоєння якого може бути причетний чоловік, сталось 10 квітня близько 1.30 на проспекті Червоної Калини. Зловмисники, погрожуючи насильством, відібрали у перехожого, 33-річного львів’янина, гроші, мобільний телефон, золоту каблучку, обручку, годинник Apple Watch та банківські картки – всього на загальну суму близько шістдесяти тисяч гривень. За цим фактом було відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.186 (грабіж) КК України. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від чотирьох до шести років.

Як встановили правоохоронці, до скоєння цього злочину може бути причетний 28-річний мешканець Тернопільської області, котрий на наступний день після скоєння пограбування був запрошений у Сихівський відділ поліції для проведення першочергових слідчих дій. Досудове розслідування триває.


Во Львове ранее судимый совершил провокацию во время проведения первоочередных следственных действий. Как предварительно установили полицейские, мужчина может быть причастен к ограблению прохожего на проспекте Красной Калины. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

Сегодня, 11 апреля, около 17.30 в Сыховском отделе полиции во время проведения первоочередных следственных мероприятий 28-летний житель Тернопольской области, который может быть причастен к совершению грабежа, вскочил на подоконник и требовал общения с представителями средств массовой информации.

На место происшествия прибыл глава полиции Львовщины Валерий Середа, его заместители, а также работники прокуратуры. Правоохранители убедили мужчину сойти с подоконника и продолжили беседу с ним в кабинете.

“Ранее он уже привлекался к уголовной ответственности за кражи и ограбления. Как было установлено оперативниками, он может быть причастен к ограблению, которое состоялось ночью. Его пригласили в отдел полиции для дачи показаний и объяснений. Во время разговора с работником полиции он попал на подоконник и требовал, чтобы к нему прибыли журналисты. Существует ряд прямых доказательств, свидетельствующих о том, что он все-таки причастен к совершению этого преступления. Вероятно, он решил таким образом избежать ответственности “, – прокомментировал ситуацию Валерий Середа.

Ограбление, к совершению которого может быть причастен человек, произошло 10 апреля около 1.30 на проспекте Красной Калины. Злоумышленники, угрожая насилием, отобрали у прохожего, 33-летний львовянин, деньги, мобильный телефон, золотое кольцо, кольцо, часы Apple Watch и банковские карты – всего на общую сумму около шестидесяти тысяч гривен. По данному факту было открыто уголовное производство по ч.2 ст.186 (грабеж) УК Украины. Санкция статьи предусматривает наказание – лишение свободы на срок от четырех до шести лет.

Как установили правоохранители, к совершению этого преступления может быть причастен 28-летний житель Тернопольской области, который на следующий день после совершения ограбления был приглашен в Шевченковский отдел полиции для проведения первоочередных следственных действий. Досудебное расследование продолжается.

NEWSZAXID.INFO telegram