СТУДЕНТИ МЕДИКИ ЛЬВІВЩИНИ – ГРОШІ ЧИ КОНЬЯК? АБО ЯК СКЛАСТИ ЗАЛІК?

0
717

В РЕДАКЦІЮ ЗВЕРНУЛИСЬ СТУДЕНТИ МЕДИКИ САМБІРСЬКОГО МЕДИЧНОГО КОЛЕДЖУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

Звернення публікуємо в оригіналі. Журналісти будуть проводити журналістське розслідування. Просимо усіх, кому щось відоме про обставини викладені в Зверненні, повідомляти в Редакцію ІА “Журналісти проти корупції” на [email protected]

“Звертаємося до Вас як колектив студентів Самбірського медичного коледжу Львівської міської Ради з приводу ситуації, яка склалася в стінах нашого закладу.

Президент України анонсував побудову чесного суспільства без корупції, однак не всі цього на жаль хочуть. Такого цинізму і корупції як в нашому коледжі напевне немає ніде.

Цинізм полягає, що Созанська Ольга Іллівна, викладач біології та генетики та Стецик Марія Мар’янівна, викладач математики, за сумісництвом керівники груп на 1,2,3 курсах коледжу систематично і цинічно вимагають гроші.

Для прикладу п. Созанська Ольга Ілліївна навіть систематично вимагає конверт, мало не на кожній лекції, і дивиться в них,якщо там 300 грн. то може кинути студентові вслід кажучи що цього замало. А тепер до 28 грудня вимагає зібрати 6000 грн. за успішний залік з біології.

Стецик Марія, викладач математики, керівник групи 1 курсу медсестринська справа, принижує до сліз, вимагає “коли ви вже збирете ті 4000 грн.”, тобто це хабар з групи за успішний залік з математики, погрожує що ніхто не здасть ні заліку ні ЗНО.

Ці погрози мають виключно хабарницький характер, бо коли сума старостою групи зібрана,то на деякий час керівник є доброю, а це є корисний умисел і вимагання.

Є ще й інші випадки коли вимагають дороговартісний коньяк, який більшість з нас неможе купити в силу того, що продаж алкоголю неповнолітнім заборонена, доводиться просити батьків.

Таких випадків з п.Созанською і Стецик майже щодня, наприклад 400 грн. ставка за те, щоб не питали на лекції, 600 грн.за залікову роботу, незалежно чи написав студент чи ні.

Звертаємося до Вас вирішити цю ситуацію в державному Вузі.

ПРОСИМО ПРОВЕСТИ АНОНІМНЕ ОПИТУВАННЯ У НАШОМУ КОЛЕДЖІ, ДЕ СТУДЕНТИ НАПИШУТЬ ХТО І СКІЛЬКИ ПРИМУШЕНИЙ ДАВАТИ ЩОБ СКЛАСТИ ЗАЛІК.

Нелюдське відношення, зверхність, хвальба Созанської та Стецик немає меж, що Ви мені нічого не зробите, що в мене знайомі депутати.

Созанська подібне робить і медуніверситі ім. Данила Галицького у Львові де теж викладає.

Просимо реагувати, бо ми намірені звертатися до УБОЗ Служби безпеки України та прокуратури з метою помічення купюр, які ми даємо Созанській і Стецик, а після Нового Року запросимо ЗМІ.

Хоча колективну заяву про вимагання хабарів до Поліції ми вже готуємо, проблема що більшість студентів застрашені, що будуть виключені з коледжу.

Директор не реагує, тай сам бере за вступ по 2 тис.у.о.

Як таке може бути, коли ми як студенти тратимо кілька сот гривень на проживання і ще мусимо постійно вимагати з батьків старших,дехто з нас напівсироти, де в кого батьки інваліди, що проживають у селі? Доки це все буде???

Студенська Рада самбірського медичного коледжу.  Вул. Шевченка, 14. м.Самбір, Львівська область 81400″

текст : pero.org.ua

 
NEWSZAXID.INFO telegram