Стане чистіше: Львів придбав два порохотяги для прибирання вулиць (фото)

0
578

Наприкінці минулого тижня, ЛКП «ШРП Шевченківського району» придбали 2 великі порохотяги «Iveco». Про це пише прес-служба міськради Львова. 

“Придбана техніка для прибирання доріг на рівні аналогічної техніки у розвинутих європейських країнах. В отриманих порохотягах — автоматичне управління процесами прибирання. Усе комп’ютеризовано, є відеокамери по периметру. Потужність дозволяє прибирати на досить великій швидкості. Є бокові і передні щітки, які дозволяють робити вологе прибирання в суху погоду, якщо немає дощу. Ззаду машин є патрубок, яким можна збирати опале листя. Крім великої техніки для прибирання доріг, у наших планах — закупити ще й меншу техніку, аби в автоматичному режимі прибирати маленькі дороги. Для міста дуже важливо закуповувати нову техніку для прибирання. Це дозволить пришвидшити прибирання вулиць, забезпечить якість робіт і полегшить роботу наших комунальників. У нас більшість двірників — жінки, яким за 60 років, тож перспективи ручної праці невтішні”, — відзначив заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак.

Фото: ЛМР

За його словами, відповідно до ухвали сесії Львівської міської ради нову техніку купують у лізинг. Передбачено закупити техніку на суму 70 млн грн. Цього року на придбання техніки виділено більше 35 млн грн.

За інформацією департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, цього року заплановано придбати 10 одиниць техніки: 5 МАЗів — 3 великі і 2 малі, для прибирання внутрішньоквартальних і магістральних доріг, 2 великі і 2 малі порохотяги, ємністю 7 м3 і 1,8 м3 відповідно, для прибирання вулиць, хідників і невеликих площ, а також 1 тракторець.

NEWSZAXID.INFO telegram