СКАНДАЛЬНІ БРАТИ ДУБНЕВИЧІ ОТРИМАЛИ ВІД ЛЬВІВСЬКОГО ГУБЕРНАТОРА 9 ГЕКТАРІВ ЗЕМЛІ

0
63

Фірми нардепів братів Дубневичів (фракції «БПП-Солідарність») отримали чотири земельні ділянки для прокладання підземної кабельної лінії до сонячних електростанцій. Про це йдеться у розпорядженнях голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки від 8 квітня.

Згідно розпорядження, земельні ділянки загальною площею 8,8 гектарів виділяються двом фірмам –  ТзОВ “Солар грін тех” та ТОВ «НР Солар».

За даними YouControl, обидві компанії пов’язані зі скандальним братами Ярославом та Богданом Дубневичами. До слова, у вересні 2018 року Дубневичі через низку пов’язаних компаній вже отримали понад 50 га на будівництво електростанцій.

Нагадаємо, детективи НАБУ підозрюють депутата Верховної Ради Ярослава Дубневича у привласненні 93,2 млн. гривень філії «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Укрзалізниця» при поставці товарів за завищеними цінами в 2015-2017 роках. Окрім того, згідно даних НАБУ, протягом 2013-2015 років фірми братів Дубневичів завдали “Нафтогазу” збитків на суму 1,43 млрд. грн. Йдеться про придбання за пільговою ціною природного газу для виробництва теплової енергії населенню. Більше 300 млн. кубів “пільгового” газу Новояворівська та Новороздільська ТЕЦ, до яких дотичні Дбневичі, отримали незаконно, не плануючи використовувати його для потреб населення.

NEWSZAXID.INFO telegram