Шокуюча афера: на Львівщині псевдо-брокер ошукав більше сотні “євровласників”.

0
1440

Шахрай видавав себе за митного брокера.

Була Андрій Іванович – так звуть особу, яка, за словами однієї з постраждалих, обманула і забрала гроші, так і не допомігши з розмитненням, близько у 150-ти людей.

Постраждалий Андрій розповідає, що спочатку шахрай кілька автомобілей таки успішно розмитнив його знайомим та його батькові, тому Андрій довірив чоловікові розмитнення 16 автомобілів і віддав йому 30 000$.

Псевдо-брокер сидів в офісі приватного логістичного центру, яке знаходиться на території відділу митного оформлення транспортних засобів “Скнилів”, що належить до митного посту “Західний”.

Начальник ВМО Андрій Бойцун розповів в сюжеті програми “Сьогодні” телеканалу “Україна”, що йому відомо, що цей чоловік, як брокер, приймав документи та гроші, проте, дивується, як люди могли віддавати комусь на руки готівкою повну суму за розмитнення.

Зараз постраждалі об’єднуються, щоб розшукати псевдо-брокера. Заяв у поліції поки що 9. А в Городоцькому відділі поліції кажуть, що оголошуватимуть афериста в розшук – за місцем проживання його, звичайно ж, немає, а знайомі та близькі, не знають, де він.

Фото: Вісник

 

NEWSZAXID.INFO telegram