Що потрібно знати при виборі м’яких меблів

0
515

Купівля м’яких меблів, це питання тільки з першого погляду здається простим. Адже на сьогоднішній день вибір м’яких меблів дуже великий. Безумовно, вам хотілося б купити диван або софу, які були б зручними і служили дуже довго. При цьому витрачати великі гроші не хочеться. Давайте спробуємо розібратися, як зробити правильний вибір.

Найчастіше, коли говорять про м’які меблі, то мають на увазі гарнітури, що складаються з дивана і крісел. Тому в статті приділимо увагу вибору саме цих предметів меблювання. Існує кілька характеристик, які варто враховувати при виборі: каркас, оббивний матеріал, наповнювач, механізм трансформації.

Каркас

Каркас меблів – це його скелет. І від його якості залежить, як довго вибране вами виріб прослужить. Каркаси можуть бути з цілісних порід дерева, ДСП, металу. З точки зору естетики найпривабливішими є каркаси з дуба, ясена, бука. Але ціна на такі вироби велика. Металеві каркаси набагато дешевше, але в довговічності не поступаються меблів з масиву деревини. Дивани і крісла, в основі яких ДСП, найдешевші, але і термін служби їх невеликий.

Оббивний матеріал

Тканин, якими оббивають меблі, дуже багато. І ваш вибір може обмежити тільки ваша фантазія і розмір гаманця. Найдорожчим оббивним матеріалом є натуральна шкіра. Крім гарної опірності до зносу, відмінних естетичних параметрів, вона надає статусність виробу. Також вироби зі шкіри красиво «старіють». Синтетичні і напівсинтетичні оббивки дешевше. Але вони анітрохи не поступаються натуральним в зносостійкості. При цьому вони довго тримають колір, їх можна мити. Всілякі просочення синтетичних тканин, зокрема тефлон, дозволяють збільшити термін служби виробу в рази. І якщо у вашому будинку є пухнастий вихованець, то дивани з оббивкою зі штучних матеріалів кращий варіант. При виборі оббивки обов’язково зверніть увагу на якість швів. Вони повинні бути рівними міцними, нитки не повинні стирчати.

Наповнювач

Наповнювачі можуть бути пружинного типу або синтетичними (синтепон, поролон). Найголовніше, що варто перевірити при виборі м’яких меблів це щільність наповнювача і його здатність швидко відновлюватися після навантажень. На сьогоднішній день найпопулярнішим наповнювачем є поліуретан. Він поєднує в собі хорошу стійкість до деформацій і невелику ціну.

Механізм трансформації

Дуже часто м’які меблі, зокрема дивани, використовують в якості спального місця. І тут дуже важливий механізм, що дозволяє перетворити диван в ліжко. Зараз придумано багато варіантів трансформації: «книжка», «розкладачка», «клік-кляк», «акордеон», «дельфін». При виборі потрібно керуватися тим, що для вас буде зручніше. Головне перевірте, чи комфортно вам розсовувати диван, чи не видає механізм дивних звуків під час трансформації.

Коли ви визначилися з відповідними для вас характеристиками, залишається вибрати місце, куди ви поставите обновку, зробити виміри за допомогою рулетки і відправлятися в магазин за покупкою. Переглянути дивани тут

NEWSZAXID.INFO telegram