Саботаж на митному посту «Західний».

0
689

Черги, підняття цін на послуги брокерів, переробляння документів.

Зараз стало відомо, що на митному посту «Західний» (зокрема, у відділі митного оформлення «Городок») митні брокери, пообіцявши людям оформлення документів за кілька днів, вже не справляються, і автомобілі стоять на посту у чергах.

Зі слів водіїв, які проводили розмитнення своїх авто на вказаному відділі митного оформлення, жодні договори з брокерами про надання послуг не укладаються, а сертифікацію автомобілів проводять нашвидкуруч, з помилками у документах, при цьому, знову ж таки, потрібно вистояти у черзі.

Екс-водії на єврономерах незадоволені і тим, що брокери піднімають ціни за свої послуги, користуючись тим, що залишається все менше часу розмитнити авто зі знижкою 50% і діватися їм просто не буде куди від встановлених цін.

У зв’язку із закінченням пільгового періоду на розмитнення автомобілів все більше зростає ажіотаж та черги на митних постах. Тому ми просимо місцеву прокуратуру та поліцію звернути увагу на безпорядок, який відбувається зараз на митних постах, коли через домовленості та «пропихання своїх», потрапити до брокера і оформити розмитнення свого авто у встановленому порядку стає просто неможливо!

Нагадаємо, що в кінці січні цього року Управління безпеки економіки Нацполіції Львівської області повідомляло, що на митному посту «Західний» у відділі митного оформлення «Скнилів» митного брокера Чорну Олену Анатоліївну було затримано на отриманні хабаря в розмірі 900 $ США за сприяння у пришвидшенні процедури розмитнення транспортних засобів.

Фото: Городоцька районна державна адміністрація

NEWSZAXID.INFO telegram