Розмитнення авто: на Львівщині зафіксовано випадки шахрайства.

"Посередники" беруть кошти за свої послуги і через деякий час просто зникають.

0
1005

“Посередники” беруть кошти за свої послуги і через деякий час просто зникають.

Така інформація з’явилася вчора на порталі “Форпост. Львів” (з посиланням на прес-службу Львівської митниці).

Так, до Львівської митниці ДФС надходить інформація про випадки, коли посередники, що зголошуються допомогти оформити автомобілі для особистого користування громадянам, виявляються шахраями. Зокрема, відомо, що є випадки, коли кошти та документи на свої автомобілі громадяни передали невідомим особам, які обіцяли за певну винагороду безперешкодно здійснити митне оформлення, про що навіть надали розписки. Передавання відбувалося у визначеному місці та визначений час поза межами місця митного оформлення. Відтоді «посередники» документів та коштів не повертали та на зв’язок не виходять, – повідомляє прес-служба ДФС У Львівській області.

Львівська митниця ДФС просить громадян бути вкрай обережними, коли вони вирішують здійснити митне оформлення авто. У випадку, коли ви не можете чи не вмієте самостійно оформити митну декларацію, можна звернутись до митних брокерів, які є юридичними особами та мають дозвіл на провадження митно-брокерської діяльності. Також для уникнення схожих ситуацій рекомендують укладати з митними брокерами договори про надання митно-брокерських послуг.

Реєстр підприємств, яким надано дозвіл на провадження митної брокерської діяльності, можна перевірити за посиланням на сайті Державної фіскальної служби України//http://sfs.gov.ua/dovidniki–reestri–perelik/reestri/94921.html

Фото: News One

 

NEWSZAXID.INFO telegram