Росія заблокувала Найєму в’їзд у Вірменію

0
526

Народного депутата України Мустафу Найєма не пускали до Вірменії на вимогу Росії, та згодом все ж таки впустил  1 травня 2019 09:38

Про це повідомив сам Найєм на своїй сторінці у Facebook, передає ДЕПО ЮА.

“Вчора ввечері прилетів до Єревана на запрошення Східноєвропейського центру виступити на великому форумі з антикорупційних органів. На паспортному контролі пред’явив звичайний паспорт, оскільки поїздка не службова, а дипломатичним паспортом не зловживаю. Після тривалої перевірки офіцери повідомили, що в базі даних стоїть позначка “заборона на в’їзд”. На прохання пояснити причину, сказали, що невідомо і повідомити не можуть. “Просто небажана особу”. Почали з’ясовувати, мовляв, може у вас вже бували такі “неприємності” в інших країнах. Ні, кажу, не бували. У закордонному паспорті стоять американська, британська, канадська і норвезькі візи, мільйон штампиків про перетин кордону, і ніяких проблем ніде не було”, – написав Найєм.

Через деякий час прийшли ще двоє співробітників міграційної служби і ввічливо пояснили, що заборона стоїть не від Вірменії, а “на вимогу третьої країни” – Росії. Заборони виставляються в рамках синхронізації бази прикордонної служби Вірменії зі списку санкцій РФ.

“Після з’ясування всіх обставин і, мабуть, втручання посла і наших служб, мене все-таки пустили. З позначкою “одноразово”. А наша консульська служба настійно порадила ставити посольство до відома про свої пересування, і по закінченню візиту прибути в аеропорт у супроводі посла або консула”, – додав Найєм.

NEWSZAXID.INFO telegram