Рада не змогла скасувати ухвалення Виборчого кодексу

0
213

Парламент не зміг ухвалити постанову Верховної Ради, про скасування голосування за ухвалення виборчого кодексу (3112-1-П). За ухвалення цієї постанови проголосували лише 2 народних депутати, передає кореспондент МІНД.

«Скасувати рішення Верховної Ради України від 11 липня  2019 року про прийняття в цілому проекту Виборчого кодексу України (реєстраційний № 3112-1 від 2 жовтня 2015 року)», – зазначається у не ухваленій постанові.

 
 

Зазначимо, що голова ВР Андрій Парубій зазначив, що таке голосування дає йому можливість підписати ухвалений закон про Виборчий кодекс та передати його на підпис главі держави.

Також Парубій повідомив що ухвалений Виборчий кодекс набуде чинності не 1 грудня 2023 року, а раніше, що дозволить провести наступні чергові парламентські вибори, які мають відбутися у жовтні 2023 року за новим Виборчим кодексом.

Нагадаємо, як раніше ПОВІДОМЛЯВ Mind, 11 липня депутати ВР 230 голосами ухвалили закон про Виборчий кодекс який запроваджує проведення виборів «за відкритими виборчими списками» та фактично скасовує проведення виборів за мажоритарною системою.

NEWSZAXID.INFO telegram