Путін назвав “помилку” Меркель і похвалив Трампа – огляд ЗМІ

0
77

У п’ятницю, 28 червня, іноземна преса пише про таке:

  • Що сказав Путін в ексклюзивному інтерв’ю Financial Times
  • Скільки скаржаться британці
  • Як зміна клімату впливає на історичні пам’ятки в Греції
  • Чому ЄС хоче заборонити назву “веганський бургер”

“Лібералізм застарів”, каже Путін

Володимир Путін вважає, що лібералізм “застарів”.

 

Про це він розповів в ексклюзивному інтерв’ю Financial Times у Кремлі напередодні саміту G20 в Японії.

“Ця ліберальна ідея передбачає, що не треба нічого робити”, – сказав російський президент. “Що мігрантам можна вбивати, красти та ґвалтувати безкарно, тому що їхні права як мігрантів мають бути захищені”.

Путін охрестив “кардинальною помилкою” рішення німецького канцлера Ангели Меркель впустити до країни понад мільйон сирійських біженців. А Дональда Трампа похвалив за зупинення потоку мігрантів із Мексики.

“Кожен злочин має бути покараним. Ліберальна ідея застаріла. Вона увійшла у конфлікт з інтересами більшої частини населення”, – сказав Путін.

Також він висловив занепокоєння загрозою нової гонки ядерних озброєнь між Росією та США.

“Холодна війна – то погана річ… але хоча б були деякі правила, яких всі учасники міжнародної спільноти більш-менш намагались дотримуватись”.

Президент також стурбований “вибухонебезпечним” напруженням між США та Іраном, звинувативши в ньому американців.

Як і раніше, Путін заперечив причетність російських спецслужб до отруєння Скрипалів та їхнє втручання у вибори в США та Європарламент.

Він також висловився щодо сексуальних меншин. “Ми не маємо проблеми з людьми ЛГБТ. Господи, нехай вони живуть собі як хочуть. Але деякі речі видаються нам надмірними. Тепер вони кажуть, що у дітей може бути п’ять чи шість статей”.

І додав: “Нехай всі будуть щасливі, ми не маємо з цим проблем. Але не можна затьмарювати культуру, традиції та сімейні цінності мільйонів людей, які становлять більшу частину населення”.

NEWSZAXID.INFO telegram