Професійний дріфт знову у Львові! Запрошуємо усіх відвідати цікаву подію !

0
609

Професійний дріфт знову у Львові!

До 10 річниці Вінницької федерації VFDD відновлює Нову Національну серію змагань з дріфтингу. Видовищні перегони вкотре візьмуть старт у легендарному Львові!

За підтримки Львівської міської ради, 1-2 червня на «Арена Львів» Вінницька федерація дрегрейсингу та дріфту проведе перший етап Професійної Української Дріфт-серії BELSHINA DRIFT PRO COMPETITION OF UKRAINE.

Як завжди, Львів гостинно прийматиме пілотів не тільки з України, а й з європейських країн. Учасники активно готують техніку, шукають партнерів та прокидаються після зимової сплячки.

В міжсезоння українські автоспортсмени побудували багато нових дріфт-карів, тому на львів’ян і гостей міста чекають свого роду дебюти багатьох нових дріфтових проектів.

Щодо організаційної складової, на глядачів чекає два дні змагань. Перший день присвячено тренуванням, в залежності від кількості учасників суботній таймінг також може включати кваліфікаційні заїзди. Перший день цікавий тим, що пілоти тренуються, експериментують з проходженням дистанції, з суддівським завданням. Відновлюють свої навики дріфту після зимової паузи. Нерідко трапляються помилки пілотів та ефектні креші на автомобілях. Але і цікавих одиночних та парних заїздів в перший день багато, що безумовно робить його сповненим адреналіну.

Основний день змагань – 2 червня (неділя). В цей день учасники дріфтових баталій будуть змагатися за звання переможця першого етапу та за призовий фонд номіналом 100000 грн.!!!

А глядачі, що придбали квитки у попередньому продажі, зможуть стати учасниками розіграшу IPHONE XS MAX та ще 10 цінних призів. Подарунки будуть розіграні прямо під час офіційної церемонії відкриття змагань.

Традиційно організатори подбають і про необхідну інфраструктуру для гостей заходу. Виїзна торгівля, вільний вхід в сервіс-парк, різні активності та розіграші, виставка спортивної техніки, можливість придбання сувенірної продукції – кепок, футболок, світшотів та іншої атрибутики дріфтингу.

Тож не пропустіть! На вас чекає новий сезон професійного дріфту: нові правила участі для пілотів, нові суддівські завдання, нові дріфтові проекти, нові можливості для глядачів. До зустрічі!

 

NEWSZAXID.INFO telegram