Пільгове розмитнення авто для учасників бойових дій

0
827

Я, як і чисельна кількість населення України, на сьогоднішній день є учасником бойових дій у відбитті російської агресії на сході України в Донецькій і Луганській областях. Звертаюся до Кабінету Міністрів України з наступного: 
В Україні мешкає численна спільнота осіб, які у різний період захищали і продовжують захищати територіальну цілісність держави зі зброєю в руках. Пільги, що надала держава, не відповідають у повному обсязі тим втратам, що зазнали учасники бойових дій. Переважна більшість людей з цієї категорії не є заможними і мають фізичні вади, як результат війни в якій приймали участь, але зазвичай мають потребу пересування на автомобілях. Фінансове становище таких людей, як і переважної більшості людей в Україні, не уможливлює придбати авто на вторинному ринку, тим більше нове, невживане. Таким чином лишається вдатися до придбання вживаного авто, що випускаються в Європі, тобто, значно вищої, у порівнянні з українськими, якості і нижчої вартості. 
Пропоную уряду України, у порядку компенсації втраченого здоров’я, розробити дійову схему пільгового розмитнення автомобілів, ввезених з Європи, для учасників бойових дій, без обмежень по рокам випуску та об’єму двигуна хоча б один раз на п’ять років. 
Слава Україні!

NEWSZAXID.INFO telegram