Підчас президентських виборів прикордонники Львівщини працюють у посиленому режимі

0
492

Сьогодні, 31 березня, правоохоронці Мостиського прикордонного загону здійснюють заходи посиленої охорони державного кордону з метою недопущення провокацій на державному кордоні, провозу зброї, боєприпасів, вибухівки та інших засобів терору.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на речника Мостиського прикордонного загону Івана Галкіна.

На запитання журналіста, чи вчора, в суботу, не було черг, зокрема, в ПП «Краковець», «Шегині», пов’язаних із масовим поверненням додому для голосування заробітчан, – речник Мостиського прикордонного загону відповів, що все було спокійно.

«Ми підготувалися належним чином до пропуску міжнародних спостерігачів, оформлення яких має здійснюватися в пріоритетному порядку та поза чергою. Однак вони, в основному, прибули літаками в Київ. Назад повертатимуться, ймовірно, через пункти пропуску», – сказав Іван Галкін.

Коли власкор IA ZIK поцікавився, чи були вже якість порушення на кордоні, – Іван Галкін відповів, що таких, що стосуються виборів, – ні, але минулої ночі прикордонники відділу «Смільниця» за 2 кілометри від кордону затримали двох іноземців, якими виявилися громадяни Іраку, 1994 та 1999 років народження..

Нагадаємо, що під час брифінгу в Києві помічник голови Державної прикордонної служби України Олег Слободян, зокрема, наголосив, що розпочалася активна фаза посилення системи охорони кордону: це відбуватиметься за рахунок маневру силами та засобами будуть посилені прикордонні наряди в пунктах пропуску та поза ними, активізовано використання технічних засобів та службових собак, уточнено взаємодію із іншими правоохоронними органами та ЗС України.

«До реалізації даного плану будуть залучені резерви керівників органів охорони державного кордону та начальників регіональних управлінь, бійці загону оперативного реагування «ДОЗОР» та добровільних громадських формувань. Загалом несення служби на державному кордоні забезпечуватимуть близько 7 тисяч прикордонників щодоби. На посилення заходів додатково щодоби залучатиметься ще понад 1300 осіб», – наголосив помічник голови Державної прикордонної служби України Олег Слободян. 

NEWSZAXID.INFO telegram