Передати або перезакріпити індивідуальний номерний знак тепер стало простіше.

0
559

Тепер для цього не обов’язково їхати до столиці.

“Власник ІНЗ (індивідуального номерного знаку – прим. ред.) може перезакріпити його за іншим належним йому транспортним засобом або передати його власникові іншого транспортного засобу, подавши до будь-якого територіального сервісного центру МВС пакет необхідних документів”, – про це йдеться у повідомленні Міністерства внутрішніх справ України на офіційній сторінці у мережі “Facebook”.

Раніше перезакріплення здійснювалося на підставі довідки, яку можна було отримати виключно в Головному сервісному центрі у м. Києві.

Довідка:

Індивідуальний номерний знак – це ті номери, які неофіційно називають іменними, власник автомобіля може написати на них власний текст і навіть додати так званий графічний елемент – логотип, герб чи інший символ.

Портал автоновин “Auto24” інформує, що згідно наказу МВС України № 174 від 11.03.2016 “Про затвердження Порядку замовлення, видачі та обліку номерних знаків транспортних засобів, що виготовляються за індивідуальним замовленням їх власників”, для отримання індивідуальних номерних знаків автовласнику потрібно:

  1. 1. звернутися в будь-який територіальний сервісний центр МВС (колишнє МРЕВ), незалежно від місця проживання та реєстрації транспортного засобу, маючи при собі пакет документів (список нижче);
  2. 2. написати заяву з проханням оформити індивідуальні номерні знаки;
  3. 3. разом зі співробітником сервісного центру створити макет (дизайн) табличок номерних знаків;
  4. 4. затвердити макет у керівництва сервісного центру;
  5. 5. сплатити необхідні платежі (див. нижче) і надати співробітникам центру відповідні квитанції;
  6. 6. отримати індивідуальні номери і довідку для подальшої реєстрації їх за транспортним засобом. На виготовлення номерів відводиться термін 1 місяць з моменту передачі замовлення підприємству-виробнику.


З переліком документів, необхідних  для отримання індивідуального номерного знаку, можна ознайомитися на сайті Головного сервісного центру МВС за посиланням.

NEWSZAXID.INFO telegram