Новопризначений представник Зеленського в Кабміні навчався у Львівському університеті

0
695

Президент Володимир Зеленський призначив 37-річного Андрія Геруса своїм представником у Кабінеті міністрів. Відповідний указ сьогодні опублікували на сайті президента.

Герус народився у Нововолинську Волинської області, в шахтарській сім’ї. У 2004 році закінчив економічний факультет Львівського національного  університету імені Івана Франка за спеціальністю – економічна кібернетика.

З серпня 2014 року був членом Нацкомісії з регулювання енергетики. Під час Майдану жив і працював у Лондоні, координував акції протесту під житловим комплексом “One Hyde Park”, де розташована квартира Ахметова.

У 2015 невдало балотувався до Київради від “Самопомочі”.

Зараз очолює Асоціацію споживачів електроенергії, в яку входять великі підприємства, у собівартості продукції яких електроенергія становить більшу частину. Є лобістом зниження тарифу для промисловості.

Учора на своїй сторінці у Фейсбук опублікував пост, де розкритикував плани Уряду створити «новий ринок електричної енергії», в якому приватні і державні структури опиняться в неоднакових умовах.

Він є також активним противником існування схеми збагачування Рината Ахметова за формулою “Роттердам плюс”.

Нагадаємо, учора Володимир Зеленський призначив Главою Адміністрації Президента уродженця Львова Андрія Богдана. Він також закінчив Львівський університет.

Фото: З Фейсбук-сторінки Андрія Геруса

NEWSZAXID.INFO telegram