Невідомий марці BMW універсал M3 E46 продають за ціною Дастера

0
650

ніверсал BMW 3 Series в кузові E46 ніколи не випускався в спортивному M-варіанті, але американські фанати баварського бренду виправили цю несправедливість, та ще й додали такому M3 повний привід.

За основу був узятий п’ятидверний BMW 325iX 2001 року, який оснастили шестициліндровим мотором серії S54 від седана M3 2004 року. Попередньо двигун був істотно модернізований, а в пару до нього додали шестиступінчасту механіку і повнопривідну трансмісію від BMW 330iX. Цікаво, що передній і задній диференціали запозичили у кросовера X3.

Создатели необычного M3 поработали и над внешностью модели, добавив универсалу агрессивный передний бампер и расширенные крылья. При этом задняя часть модели почему-то изменений не получила, так что общий стиль выглядит слегка недоработанным.

Конечно, полноценным M3 этот универсал все же назвать нельзя, хотя автомобиль сделан явно с душой, но готовы ли Вы отдать за него 22 800 долларов, которые просят его авторы из Денвера?

Творці незвичайного M3 попрацювали і над зовнішністю моделі, додавши універсалу агресивний передній бампер і розширені крила. При цьому задня частина моделі чомусь змін не отримала, так що загальний стиль виглядає злегка недопрацьованим.


Звичайно, повноцінним M3 цей універсал все ж назвати не можна, хоча автомобіль зроблений явно з душею, але чи готові Ви віддати за нього 22 800 доларів, які просять його автори з Денвера?

NEWSZAXID.INFO telegram