Найвпливовішою жінкою світу визнано Ангелу Меркель.

0
517

Канцлер Німеччини Ангела Меркель вкотре очолила список найвпливовіших жінок світу за версією американського журналу “Forbes”. Журнал оприлюднив актуальний рейтинг у вівторок, 4 грудня, – повідомляє “Українська правда”.

Друге місце, у порівнянні з минулим роком, також залишилось незмінним – його посідає прем’єр-міністр Великобританії Тереза Мей. На третє місце піднялась директор-розпорядник МВФКрістін Лагард.

“Жінки у списку топ-100 найвпливовіших у світі представляють 6 категорій: політика, бізнес, технології, фінанси, медіа та розваги, благодійність.

До першої двадцятки “Forbes” увійшли переважно керівники бізнесу: гендиректор виробника автомобілів “General Motors” Мері Барра (4 місце), головний виконавчий директор “Youtube” Сьюзен Войчицька (7 місце) і голова ради директорів фінансово-кредитної групи “Santander” Ана Ботин (8 місце).

Дебютували в рейтингу 19 жінок, Серед них:  прем’єр-міністр Сербії Ана Брнабіч, американська тенісистка та дизайнер одягу Серена Вільямс, фінансовий директор групи “Alibaba” Меггі Вей Ву та інші…

Гілларі Клінтон, яка у 2017 році посідала 65 місце, не увійшла до рейтингу-2018 уперше з моменту його створення в 2004 році”, – пише “Forbes”. 

Українок у списку немає.

Фото: president.gov.ua

NEWSZAXID.INFO telegram