На Рівненщині полковника Збройних Сил спіймали на отриманні хабаря в 10 000 $.

0
228

На разі полковника взято під варту.

Про це повідомляє Військова прокуратура Західного регіону.

Фото з місця затримання.

26 лютого 2019 року Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області обрав командиру однієї з військових частин Рівненщини запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком 60 діб. Як альтернативу, суд визначив можливість внесення застави – 384,2 тис грн., а також відсторонив полковника від займаної посади.

В ході досудового розслідування встановлено, що офіцер вимагав та одержав неправомірну вигоду у розмірі 10 тис. доларів США від підприємця за підписання договорів про закупівлю та монтаж обладнання на території підпорядкованої військової частини, – повідомляється на офіційній сторінці Військової прокуратури Західного регіону на офіційній сторінці у мережі “Facebook”.

Затримано правопорушника за процесуального керівництва Військової прокуратури Хмельницького гарнізону слідчими Територіального управління ДБР у м. Хмельницькому, за матеріалами та спільно з оперативними співробітниками ВБКОЗ УСБУ у Рівненській області, під час одержання другої частини коштів у сумі 7 тис. доларів США. Хабар виявлено та вилучено в повному обсязі під час проведення слідчих дій.

До цього правоохоронцями також задокументовано факт отримання першої частини хабара – 3 тис доларів США.

NEWSZAXID.INFO telegram