МИТНИКИ НАЗВАЛИ ПРОВАЛЬНІ ПОКАЗНИКИ РОЗМИТНЕННЯ “ЄВРОБЛЯХ”

0
580

Продовження періоду розмитнення авто на єврономерах називають недоцільним.

За червень-липень в Україні митниці перереєстрували всього 341 євробляху.

Про це йдеться у сюжеті програми “Сніданок з 1+1”.

Зазначається, що митники зробили висновок, що продовження періоду розмитнення недоцільне, бо за весну було перереєстровано значно більше “євроблях” – 3,5 тисячі одиниць.

При цьому відомо, що в Україні зараз 300-400 тисяч авто на єврономерах, власники яких свідомо порушують закон. Невідомо, чого вони очікують, адже уже від 24 серпня набуває чинності новий закон і поліція матиме право зупиняти та штрафувати авто без реєстрації.

Подробиці дивіться у сюжеті програми “Сніданок з 1+1”

Боїтеся дорожчання валют та продуктів? Час подивитись економічні новини та підготуватись до змін. Сьогодні ви дізнаєтесь про нові умови вступу до закладів вищої освіти та розмитнення єврономерів.

Раніше згадувалось, що н ефьодов розкритикував каталоги Schwacke і придумав, як оцінювати “євробляхи пропонує скласти єдину базу вартості розмитнення автомобілів на основі даних про уже ввезені машини. Нефьодов підкреслив, що ціни неможливо вказати точно, але все ж вартість розмитнення однакових авто, незалежно від комплектації, повинна бути у приблизно однакових цінових рамках.

NEWSZAXID.INFO telegram