Міська рада погодила проект сміттєпереробного заводу на Пластовій.

0
557

Виконком Львівської міськради затвердив  містобудівні умови та обмеження на проектуваннямеханіко-біологічного комплексу перевантаження та переробки ТПВ (товарно-промислових відходів) на вулиці Пластовій, 13, – інформує прес-служба Львівської міської ради.

Зокрема висота будівель не має перевищувати 20 м. Максимально допустимий відсоток забудови – 80%. Площа забудови становить 9,6 га, а земельні ділянки призначені для будівництва комплексу ТПВ, – пише видання “Твоє Місто”. 

Міський голова Львова Андрій Садовий наголосив, що жодних побоювань щодо якості цього проекту бути не може, оскільки партнером міста тут є ЄБРР. А цей банк фінансує виключно екологічно чисті проекти.

 Тендер на проект сміттєпереробного заводу у Львові оголосили в лютому 2018 року.  На початку червня міський голова Львова Андрій Садовий підпсаив угоду з Європейським банком реконструкції і розвитку про надання кредиту на 35 млн. євро для будівництва сміттєпереробного комплексу та рекультивації Грибовицького сміттєзвалища. Тендер на будівництво оголосили 9 червня. На перший етап тендеру пропозиції подали 12 компаній. До другого етапу тендеру пройшли 5 компаній.

NEWSZAXID.INFO telegram