Мільйони українців важко постраждають вже 1 червня: стало відомо про фатальне рішення Кабміну

0
478

Про це повідомив український журналіст Олександр Дубінський. Він опублікував в соцмережах відеоролик, в якому пояснив цинічну схему по обману споживачів. Автор звернув увагу, що вже скоро народ України втратить довгоочікуване зниження ціни на газ. “Отже, вибори закінчилися, а це значить оббирати населення можна з ще більшою силою. І це нам демонструє НАК” Нафтогаз-Україна “, яка з 1 червня планує підвищити тарифи для населення на 360 гривень”, – заявив Олександр Дубинський, посилаючись на проект нового паливного договору.

Журналіст нагадав, що з 1 травня, після вимог прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, “Нафтогаз” знизив вартість газу для населення на 300 гривень. Таким чином, всього за місяць все повернулося на круги своя, а блакитне паливо навіть подорожчало на 60 гривень. За словами Олександра Дубинського, котирування європейських газових компаній демонструють зовсім іншу ситуацію.

На біржі в Європі вартість тисячі кубометрів газу навіть з доставкою оцінюють в 6905 гривень на 1 травня і 6911 – на 10 травня. Тобто, за десять днів вона практично не змінилася.

NEWSZAXID.INFO telegram