“ЛЬВІВЩИНІ – ЛІДЕРУ З ТУРИЗМУ В УКРАЇНІ В ЛІДЕРИ З РІВНЯ ЗАРПЛАТ В ГАЛУЗІ”, – ГУ ДФС У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

0
383

Головне управління ДФС у Львівській області повідомляє, що згідно з поданою звітністю з єдиного внеску за березень 2019 року на Львівщині 1 712 підприємств – ,”мінімізаторів”, що виплачували заробітну плату менше встановленого законодавством мінімуму. Їх частка від загальної кількості роботодавців Львівської області – майже 4,7%.

Про це інформує прес-служба Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області.

Середня заробітна плата у Львівській області згідно з поданою звітністю з єдиного внеску за березень п.р. становить 8 022 гривень. Одну з найнижчих середніх заробітних плат згідно з даними звітності з єдиного внеску за березень п.р. виплачували 16 824 найманим працівникам, що працюють в галузі готельного та ресторанного бізнесу – 4 912 гривень.

Поряд з цим, найвища середня заробітна плата за результатами поданої звітності за березень п.р. виплачувалась в галузі фінансової діяльності та страхування – 12 235 грн., державного управління – 10 685 гривень. Враховуючи те, що Львівщина є одним з лідерів серед ,,туристичних” областей України, заробітна плата найманих працівників в галузі готельного та ресторанного бізнесу повинна бути в рази вищою, ніж мінімальна заробітна плата.

Головне управління ДФС у Львівській області закликає роботодавців, що здійснюють діяльність в туристичному та готельному бізнесі, виплачувати офіційну, прозору заробітну плату найманим працівникам. Це створить надійний фундамент для комфортного розвитку бізнесу та забезпечить додаткові надходження податків до бюджету.

NEWSZAXID.INFO telegram