«Львівдах» вдруге отримав штраф від АМКУ за змову на торгах

0
430

Нещодавно адміністративна колегія Львівського територіального відділення Антимонопольного комітетуоштрафували ПП «Львівдах» і ТОВ «Ваш білий дім» за змову на тендері.

Як повідомив ресурс “Наші гроші львів”, фірми вдавали конкуренцію під час закупівлі ремонту адміністративного корпусу львівської психіатричної лікарні.

Кожна компанія сплатить по 68 тис. грн штрафу, а також три роки не зможе брати участь у відкритих торгах.

Нагадаємо, що угоду на ремонт адмінкорпусу лікарні підписали ще у липні 2017 року. Через кілька днів з’ясувалося, що ПП «Львівдах» і ТОВ «Ваш білий дім» пов’язані між собою. Зокрема, про узгоджені дії на тендері свідчило те, що власники обох фірм є бізнес-партнерами: ПП «Львівдах» належить Іванові Кіцилі, а ТОВ «Ваш білий дім» – Ярославові Олійнику. Кіцила та Олійник спільно володіють іншою компанією: ТОВ «Управляюча компанія «Новий Львів».

Антимонопольний комітет підтвердив виявлені ознаки, а також зазначив, що низка інших компаній Ярослава Олійника зареєстровані за однією адресою з ПП «Львівдах».

Окрім цього між ПП «Львівдах» і ТОВ «Ваш білий дім» укладено низку господарських угод, а документи на тендер компанії завантажували з однієї IP-адреси, використовуючи ліцензійне програмне забезпечення, яке належить «Львівдаху». Варто зазначити, що обидві компанії обслуговуються в одному відділенні банку у Львові, хоча зареєстровані у Новояворівську та Миколаєві.

Вищезгаданих осіб не вперше карають за фіктивну конкуренцію на торгах. У квітні 2019 року ПП «Львівдах» і ТОВ «Галицька магістраль» сумарно оштрафували на 1,5 млн грн за порушення на 14 тендерах. Основним власником ТОВ «Галицька магістраль» є Ярослав Олійник (90%), ще 10% належить його дружині Наталії Олійник.

NEWSZAXID.INFO telegram