Керівників ГО “Авто Євро Сила” арештували на кордоні.

0
697

Вже кілька днів активісти АЄС не можуть провезти в Україну свої авто.

Вже кілька днів поспіль на офіційній сторінці ВГО “Авто Євро Сила” публікуються прямі ефіри з КПП Шегині та з прийомів в керівника Львівської митниці: активісти намагаються заїхати в Україну в, так званому, режимі комерційного ввозу: легкові авто на єврономерах перевозять вантаж на основі договорів, укладених мі литовською та українськими фірмами. Водії цих авто є працівниками литовської фірми. Це коротко, що вдалося дізнатися від представника ВГО “Авто Євро Сила”, який перебуває на Шегинях зараз, юриста Станіслава Шевченка.

Щойно активісти вийшли вкотре в прямий ефір у Facebook і повідомили, що одного з керівників ГО Андрія Щербину та керівника осередку “АЄС  Нова Каховка” Антона Казлова затримали, зв’язали руки та забрали мобільні телефони.

Осередок АЄС у Львові закликає всіх зібратися на 15:00 біля офісу організації на вул. Вітовського, 12 та виїжджати на Шегині на підтримку активістів.

Перед тим було оголошено про акцію протесту завтра, 01 березня, під управлінням Львівської митниці ДФС.

Якщо авто пропустять – це шанс та можливість, за дотримання всіх вимог Стамбульської конвенції, їздити законно, не розмитнюючи свої авто на єврономерах!. Підтримаємо активістів!

РАЗОМ – СИЛА!!!

Фото: Укрінформ

Увага Журналістам та Народним Депутатам!!!—Прямо зараз Прикордонники України, за можливої змови з митниками, намагаються використовуючи своє положення заборонити зйомку фактів контрабанди та порушення прав громадян України у пункту пропуску Шегині, Львівської митниці.—За те, що люди фіксують на камеру виключно посадових осіб, які підозрюються у причетності до порушення прав українців та в забезпеченні процесу контрабанди, що є дозволено законом України, двох людей прикордонники вже побили, та відібрали камери, щоби це не попало на телеканали.—Просимо Вас втрутитися в факти розкрадання державної власності та порушення прав українців!!!—На всі запитання готові надати відповідь за телефоном: +380507325555

Gepostet von Авто Евро Сила am Donnerstag, 28. Februar 2019

 

NEWSZAXID.INFO telegram