Кандидати в нардепи від “Слуги народу” підписують меморандум про зобов’язання особистого голосування

0
721

Кандидати в народні депутати від партії “Слуга народу” почали підписувати меморандум про відповідальність, який передбачає, зокрема, зобов’язання особистого голосування та добровільне складання повноважень у разі порушення ключових принципів партії.

Як повідомляється на сторінці “Слуги народу” у Facebook, процес підписання меморандуму розпочався в п’ятницю, 28 червня.

“Це наша позиція на наступні п’ять років. Бути депутатом – це відповідальність, а не просто красивий значок. І я вірю, що ми зможемо стати єдиною командою, яка буде працювати над реалізацією цієї відповідальності”, – звернувся до кандидатів голова партії Дмитро Разумков.

Згідно з текстом меморандуму, майбутні народні депутати зобов’язуються дотримуватися Регламенту Верховної Ради, голосувати особисто, не передавати і не приймати від колег ізо фракції картку для голосування; підтримувати всі законопроекти, передбачені передвиборною програмою партії.

“Добровільно скласти депутатські повноваження в разі порушення ключових принципів партії, положень цього меморандуму, відмови від голосування за законопроекти, передбачені програмою партії, виходу з фракції та рішення фракції про виключення”, – зазначено в одному з пунктів документа.

NEWSZAXID.INFO telegram