Головні ознаки того, що автомобілю довелося побувати в ДТП

0
719

 

Найстрашніше в тому, що подібне авто здатне поставити під загрозу життя водія і пасажирів.

Купуючи автомобіль на вторинному ринку, жоден водій не хоче отримати у власність машину, яка вже побувала в ДТП. Придбання у власність автомобіля з таким минулим може бути чревате серйозними проблемами в майбутньому.

Найстрашніше в тому, що подібне авто здатне поставити під загрозу життя водія і пасажирів. Благо, є кілька речей прямо в салоні, які з високою часткою ймовірності допоможуть розкрити сумну долю машини.

Під час продажу автомобіля, який побував в ДТП, чимало водіїв, намагаються приховати похмуре минуле транспортного засобу, щоб не впустити його в ціні та прискорити процедуру збуту. Об’єктивні причини штовхають продавців такого штибу на різноманітні хитрощі. Виявити битий автомобіль може бути вкрай складно, особливо без допомоги фахівця. Однак, існує кілька яскравих ознак, які допоможуть дізнатися чи не була машина в аварії навіть новачкові. А найголовніше в тому, що всі ці ознаки знаходяться прямо в салоні.

Кермо

Отже, перше, на що слід звертати свою увагу — це кермо. У всіх сучасних машинах в ньому захована подушка безпеки, яка гарантовано вистрілює при зіткненні авто. При цьому серйозно пошкоджується кожух керма, який надалі господареві доводиться міняти. Ось тільки приховати таку процедуру вже вкрай складно. Якщо на задній стороні кожуха керма є проколи, то це означає, що його міняли. Також про заміну свідчать подряпини та пошкодження на болтах. Нарешті, не можна не порівняти стан керма та інших елементів інтер’єру. Нова деталь відразу ж впаде в око через відсутність зносу.

Передня панель

Все теж саме стосується і другого місця розташування подушки безпеки — навпроти пасажирського крісла. Після її пострілу доводиться міняти не тільки патрон, але і всю обшивку передньої панелі. Якщо машина стара, нова приладова панель одразу кинеться в очі. Наявність на панелі нерівностей також свідчить про заміну.

Сидіння

Сидіння — це наступний елемент салону, який здатний натякнути на те, що машина побувала в ДТП. Як і описані вище елементи, в разі серйозної аварії часто виходить так, що сидіння теж треба міняти. В першу чергу придивляємося до кріпильних болтів. Якщо на них є сліди демонтажу, то це перша ознака того, що сидіння змінювалися.

Інші дрібниці

Крім усього перерахованого варто звернути увагу на ремені безпеки та пороги. Як правило, водії не змінюють дані елементи без особливої потреби. Якщо абсолютно очевидно, що вони нові, не буде зайвим поцікавитися з якої причини проводилася заміна. Останнє, що може вказати на ДТП — це недавня заміна скла, хоча, звичайно ж, скло в машинах б’ється і без попадання в аварії.

NEWSZAXID.INFO telegram