Фіскали ліквідували на Львівщині ще одну незаконну АЗС

0
435

Працівники податкової міліції Головного управління ДФС у Львівській області припинили роботу АЗС, яка працювала без відповідних дозвільних документів.

Про це повідомили в п’ятницю, 26 липня, в прес-службі Головного управління ДФС у Львівській області, де також розповіли: «У рамках проведення операції «Акциз-2019» було з’ясовано, що через одну з місцевих АЗС у селі Добряни в Стрийському районі здійснюється реалізація дизельного пального без відповідних дозвільних документів. За результатами проведених заходів опечатано та передано на відповідальне зберігання два автозаправні модулі, дві десятитонні паливні ємності та 10 тонн дизельного палива орієнтовною вартістю 300 тисяч гривень».

«За цим фактом стосовно правопорушника складено протокол про адміністративне правопорушення за частиною 1 статті 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Матеріали адміністративного правопорушення скеровано у Стрийський міськрайонний суд для розгляду та прийняття рішення», – проінформували також в обласному управлінні ДФС.

NEWSZAXID.INFO telegram