Директора сміттєзвалища під Львовом звинуватили у вимаганні кількамільйонного хабара

0
463

СБУ спіймала на хабарі директора ЛКП “Збиранка” (Грибовицьке сміттєзвалище) Віталія Пугача. Підозрюють, що він організував механізм фіктивного постачання вапна для роботи станції очистки фільтрів Грибовицького сміттєзвалища.

За даними спецслужби, директор “Збиранки” вимагав 4 мільйони 700 тисяч гривень від місцевого підприємця. За ці гроші Пугач обіцяв визнати підприємця переможцем відкритих торгів та підписати з ним угоду на постачання вапна. А ще планували сфальсифікувати бухгалтерські документи за нібито поставлену продукцію.

Зловмисник планував використати лише третину вапна від необхідної для роботи станції очистки фільтрів, кажуть в СБУ. А ще директор “Збиранки” планував отримати хабар у розмірі 65% від суми перерахованих грошей за фактично непоставлене вапно. Окрім того, зловмисник хотів отримати “відкат” з кожного поставленого кілограма вапна.

Директора “Збиранки” затримали на робочому місці під час того, як він отримував частину хабара – понад 400 тисяч гривень.

Львівська міська рада вже закликала правоохоронців до об’єктивного і справедливого розслідування.

“Ми засуджуємо подібні дії нечесних людей на будь-якому рівні. Якщо факт отримання хабаря буде встановлено — вимагатимемо суворого покарання та об’єктивного розслідування цієї справи”, — прокоментував Сергій Бабак, заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.

Поліція відкрила справу, а Пугача затримали і він перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Йому мають оголосити підозру та обрати запобіжний захід.

Грибовицьке сміттєзвалище директор хабар корупція СБУ
Хабар, із яким спіймали Пугача

 

NEWSZAXID.INFO telegram