“Дострокові вибори вигідні Зеленському та Порошенку, щоб не розгубити симпатиків до осені. Вакарчук відбере голоси у Порошенка” – соціолог Бекешкіна

0
435

Соціолог, директор фонду “Демократичні ініціативи” Ірина Бекешкіна вважає, що дострокові вибори до Верховної Ради зараз найвигідніші Володимиру Зеленському та Петру Порошенку.

Бекешкіна висловила думку, що для Зеленського зараз важливо якомога швидше розпустити Верховну Раду і призначити нові вибори. Вона переконана, що новообраний президент “легко знайде 100 осіб”, щоб у складі своєї партії завести до Ради.

Соціолог погоджується, що Порошенку зараз також, як і Зеленському, було б вигідно провести дострокові вибори до Верховної Ради, оскільки до осені він може розгубити своїх симпатиків.

“Але в будь-якому разі, якщо вибори відбудуться зараз, у Зеленського в Раді буде переважна більшість”, – підкреслила директор фонду “Демократичні ініціативи”.

Говорячи про шанси партії Святослава Вакарчука на виборах до Верховної Ради, Бекешкіна зазначила, що “за Вакарчука голосуватимуть люди з електорального поля Петра Порошенка”

NEWSZAXID.INFO telegram