Чорний піар: Команда Доманського заявляє про замовні матеріали у ЗМІ

0
83

Сьогодні, 17 липня, команда кандидата по одномандатному виборчому округу №116 Володимира Доманського виступала з заявоюпро застосування “брудних” технологій, які мають на меті дискредитувати роботу Володимира Доманського на посаді селищного голови Брюхович.

Як зазначається у зверненні: “В останній тиждень у львівські ЗМІ закинуті замовні матеріали, які мають на меті дискредитувати роботу Володимира Доманського на посаді селищного голови Брюхович. Окремим замовникам не подобається, що у Брюховичах створили перше котеджне містечко для учасників АТО, а дороги, начебто, ремонтуються не так швидко, як хотілося би (хоча, жодне значення не надається тому, що проводиться виключно капітальний, а не ямковий ремонт).
Показово, що опоненти критикують наші конкретні справи, здобутки нашої команди. Але саме тому ми впевнені у своїй правоті і перемозі.

Хочемо відповісти на всі звинувачення: 
Учасники АТО й надалі будуть отримувати свої заслужені земельні ділянки. А визначати порядок отримання будемо не ми, не селищний голова, не селищна рада, а самі організації АТОвців. Наші Герої будуть мати належну їм повагу.
Буде продовжуватися капітальний, а не ямковий, ремонт доріг. Дороги будуть стояти роками, а не сходити після першого снігу. Буде продовжуватися робота по спорудженню школи, проведенню каналізації та водопроводу, по розвитку інфраструктури селища.

☑️Системна робота команди Доманського буде продовжуватися! 
На це не вплинуть ні чорний піар, ні безпідставна критика.
☑️Переможе правда, а не брехня! Переможуть добрі справи, а не дешевий популізм. Ми ще раз дякуємо всім за підтримку!”

NEWSZAXID.INFO telegram