Більшість українців Канади на виборах підтримали Порошенка

0
484

У першому турі президентських виборів на усіх трьох виборчих дільницях у Канаді перемогу здобув чинний Глава держави Петро Порошенко.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на інформацію, отриману від членів виборчих комісій.

Так, у Оттаві за Порошенко свої голоси віддали 152 особи, у Торонто – 432, а в Едмонтоні – 110.

А от в боротьбі за друге місце такої одностайності не було. В Оттаві та Едмонтоні друге місце посів Володимир Зеленський із 41 та 50 голосами відповідно, а в Торонто – Анатолій Гриценко, за якого проголосувало 154 громадянина. Загалом же по країні друге місце залишилося за Гриценком, якого підтримали 223 виборці, а третє – за Зеленським, який отримав 213 голосів.

При цьому явка виборців була найвищою у Едмонтоні та склала близько 26%, у Оттаві на вибори прийшло трохи більше 25% від включених до списків, а в Торонто – усього 18%.

Як відомо, всі три виборчі дільниці у Канаді розміщувалися у приміщеннях дипломатичних установ України: посольстві в Оттави й Генконсульствах в Торонто та Едмонтоні. Для Генконсульства у Едмонтоні ці вибори стали першими, оскільки дипломатична установа була відкрита лише минулого року. Читайте більше тут: https://zik.ua/news/2019/04/01/bilshist_ukraintsiv_kanady_na_vyborah_pidtrymaly_poroshenka_1541707

NEWSZAXID.INFO telegram