Андрій Садовий зняв свою кандидатуру на пост Президента.

0
737

І заявив, що підтримує іншого кандидата.

Кандидат у президенти від партії “Самопоміч” Андрій Садовий зніметься з виборів на користь Анатолія Гриценка. Про це він заявив під час брифінгу, який 1 березня пройшов у Києві, – повідомляє “ВВС Україна”.

“У нас є шанс обрати українського, антикорупційного президента. Тому я прийняв рішення: я відкликаю свою кандидатуру з виборів президента і оголошую про підтримку Анатолія Гриценка… Я переконаний, що це рішення вплине на виборчий процес і дуже хотів би, щоб воно призвело до перемоги єдиного кандидата від демократичних сил”, – заявив мер Львова.

Він додав, що вже наступного тижня зустрінеться з Анатолієм Гриценком і обговорить з ним умови їхньої політичної співпраці.

На рішення Андрія Садового майже одразу відреагував Анатолій Гриценко: “Дякую Андрію Садовому! Психологічно непросте, але чесне, відповідальне і державницьке рішення. Переможне рішення! Разом ми змінимо країну і дамо всім українцям позитивну перспективу!”, – написав лідер “Громадянської позиції”.

Ще вчора, 28 лютого, Андрій Садовий написав у своєму Facebook: “Йдучи на вибори, я чудово усвідомлював бажання українців мати єдиного кандидата, який буде здатний перемогти всіх цих ставлеників олігархів і мародерів при владі. Переконаний – єдиний кандидат від демократичних, антикорупційних сил має всі шанси перемогти”.

NEWSZAXID.INFO telegram